O nas

Od 1993 roku oferujemy materiały do uszlachetniania druku, podłoża do druku, materiały i urządzenia do fleksografii. Dostarczamy starannie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości, które odpowiadają na Wasze potrzeby. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszego zespołu i najlepszym na rynku materiałom macie gwarancję, że Wasze projekty są w najlepszych rękach.

Współpracujemy z największymi światowymi producentami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zbudować ofertę produktową dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

  • W obszarze folii do laminowania jesteśmy dystrybutorem firmy Cosmo Films Limited w Polsce.
  • W zakresie fotopolimerów reprezentujemy uznanego producenta płyt fleksograficznych, firmę MacDermid Graphics Solutions.

Bazując na fachowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, świadczymy kompleksową obsługę serwisową i fachowe doradztwo, szczególnie w obszarze fleksografii – m.in. w zakresie doboru i instalacji urządzeń, w zakresie obróbki płyt fotopolimerowych oraz ustawiania procesów fleksograficznych.

Czym się zajmujemy?

Wyspecjalizowaliśmy się m. in. w dystrybucji materiałów i urządzeń dla drukarni offsetowych i fleksograficznych, przygotowalni fleksograficznych oraz zakładów uszlachetniania druku.

Co nas motywuje do działania?

Wy! Każde kolejne zlecenie, wymagający projekt i ufający nam Klient to czynniki, które napędzają nas do podejmowania nowych wyzwań i podnoszenia poziomu naszych usług.

Czy firma poligraficzna może mieć misję? My ją mamy. Chcemy być dla Was ekspertem, który odpowie na wszystkie pytania, zespołem, który sprawnie obsłuży Wasze zamówienia, a docelowo zapewniać Wam najwyższej jakości materiały poligraficzne w konkurencyjnych cenach. Działamy z pasją, w oparciu o specjalistyczną wiedzę ekspertów i najnowsze technologie.

Zachęcamy wszystkich do partnerskiej współpracy. Dzięki temu poznajemy Wasze oczekiwania i jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania techniczne.

Z czego jesteśmy dumni?

Potrafimy zrealizować najbardziej złożone zamówienia zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Nie przestajemy się doskonalić – to dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie od 30 lat.

Staramy się być nie tylko dostawcą, ale i partnerem, co znacznie ułatwia proces współpracy. I czyni go znacznie przyjemniejszym!

Jesteśmy wiarygodnym i solidnym pracodawcą, dzięki czemu od lat możemy liczyć na nasz niezawodny, wyspecjalizowany zespół.